Yaşam

Ali Sürmeli’nin hesabını çalıp yalan beyanda bulundular

Ali Sürmeli’nin sosyal medya hesabının hacklenmesinin ardından hackerlar oyuncunun ağzından açıklamalarda bulundu. İlk yazıda; “Önemli günahlarımı itiraf etmeye karar verdim. Çünkü bu suçluluk duygusuyla yaşamak beni kirletiyor ve başıma gelen her şeyi hak ediyorum. Çünkü birçok insana karşı günah işledim.”

Ardından Sürmeli’nin oyuncu Didem Karataş’ı kürtaja zorladığı iddiası ortaya çıktı ve “Torunum yaşlı olduğu için çocuk istemedim. Hastane ebesi olan kız kardeşim Gülben Sürmeli tarafından kürtaja zorlandım” denildi. “

‘ÜCRETİN YÜZDE 50’Sİ ELDEN VERİLDİ’

Söz konusu paylaşımlarda Ali Sürmeli’nin vergi kaçırdığı da iddia edildi: “Şirket aracılığıyla dizi ve film için anlaştığım fiyatın yüzde 50’si resmen menajerim Cem Tatlıtuğ’un kız arkadaşı adına bana geliyordu. Kalan yüzde 50’si oğlum Eren Sürmeli’nin hesabına ve elden aktarıldı.” verilmişti.”

Kısa sürede gündeme gelen iddiaların ardından gündem haline gelen 64 yaşındaki oyuncunun menajer şirketinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Oyuncumuz Ali Sürmeli’nin Instagram hesabı çalınmıştır. Yapılan hiçbir gönderiye kredi vermeyin.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu