Yaşam

Başarılı Psikolojik Gerilim Filmlerinden Gizemli Parçalar’ın konusu nedir? Oyuncular Kimlerdir?

Son zamanların en başarılı ruhsal gerilim filmlerinden biri olan Gizemli Modüller (The Forgotten), uzun bir aradan sonra yeniden gündeme geldi. Başrollerini Julianne Morey ve Dominic West’in paylaştığı film, sert konuşmasıyla dikkat çekiyor. Çeşitli dijital medya platformlarında yayınlanan sinemanın konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki Gizemli Modüller filminin konusu nedir? Gizemli Modüller filminin oyuncuları kimlerdir? Detaylar burada…

Gizemli Modüller Sineması konusu nedir?

Telly mutlu bir evliliğe sahipti ve Sam adında 8 yaşında bir oğlu vardı. Hayatında her şey yolunda giderken bir gün oğlunu bir uçak kazasında kaybeder. Oğlunu kaybettikten sonra zor zamanlar geçirir. Oğlundan sonra psikolojik sorunlar yaşayan Telly, kocasını da kaybetmek üzeredir.

Oğullarının ölümüyle birlikte Telly ve eşi arasında bazı sorunlar başlar. Eski güzel günlerine geri dönmek isteyen çift, iyi bir psikiyatriste giderler. Ancak psikiyatristi Telly’ye farklı bir biçimde yaklaşır ve ona aslında hiç oğlu olmadığını söyler. Telly, doktora her şeyi kanıtlamak için oğluyla ilgili eşyaları bulmaya çalışır, ancak hiçbirini bulamaz.

Durumu daha da kötüye giden Telly, tam doktorun söylediği her şeyi kabul etmek üzereyken bir adamla karşılaşır. Ash isimli bu adam da aynı kazada bir çocuğunu kaybetmiş. Ash ve Telly, çocuklarının varlığını herkese kanıtlamak için birlikte çalışır.

Gizemli Modüller Sinemasının Oyuncuları Kimlerdir?

  • Julianne Morey – Telly

  • Dominic West – Kül

  • Gary Sinise – Dr.Jack Munice

  • Alfred Woodard – Ann Pope

  • Anthony EdwardsJim

  • Linus Roache – Dost Adam

Gizemli Modüller Sineması Hakkında Merak Edilenler

Joseph Ruben’in yönettiği Mysterious Pieces filminin senaryosunu Gerald Di Pego yazdı. Başarılı spiritüel – gerilim filmlerinden biri olan bu yapım 2004 yılında vizyona girmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu