Haber

Böylesi ne görüldü ne de duyuldu! Kendini ölü göstermek için beğenisini öldürdü

Geçen yıl Ağustos ayında Almanya’nın güneyindeki Ingolstadt şehrinde park halindeki bir arabada kanlar içinde bir kadın cesedi bulundu. 50’den fazla yerinden bıçaklandığı öğrenilen kadının Irak asıllı Alman Sharaban K. olduğu açıklandı. Sharaban K.’nin aile üyeleri de 23 yaşındaki genç kadının cesedini teşhis etti.

OTOPSİ RAPORU GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI

Ancak daha sonra yapılan otopsi raporunda şüpheli bir durum olduğu belirtildi. Otopsinin ardından maktulün Baden-Württemberg eyaletine bağlı Heilbronn’dan 23 yaşındaki Cezayirli aynı adlı güzellik blogu yazarı Khadidja O. olduğu belirlendi.

KENDİ GİBİ KADINI ÖLDÜRDÜ

Polisin ortaya koyduğu bilgilere göre iki kadın birbirine çok benziyordu. Esmer tenleri, düz siyah uzun saçları ve özellikle ağır makyajlarıyla ikisi de “şaşırtıcı derecede benzer” görünüyorlardı. Yetkililer Sharaban K. ve erkek arkadaşı Sheqir K.’yi 19 Ağustos 2022’de tutukladı ancak şu ana kadar herhangi bir basın açıklaması yapılmadı.

ÖLÜ GÖRÜNMEK İSTEDİ

Ingolstadt eyalet savcılığı yaptığı açıklamada, “Soruşturmalar, sanığın (Şaraban K.) ailevi bir anlaşmazlık nedeniyle saklanmak istediğini ve bu amaçla kendi ölümünü taklit etmek istediğini varsaymamıza yol açtı.” dedim.

baskale-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu