Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Cumhuriyetin 100’üncü yıl dönümünde açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyetin 100. yıl dönümü dolayısıyla bir tebrik mesajı yayınladı.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Ülkemizde ve dünyada yaşayan vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı canı gönülden kutluyorum.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paylaşımında, Hüsnü Kazım Özler’in Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 10’uncu yıl dönümünde Uşak’ta çektiği “Cumhuriyeti Böyle Kazandık” başlıklı ikonik fotoğraftan oluşturulan görüntü de yer aldı.

Cumhurbaşkanlığından 100.yıl mesajı

Cumhurbaşkanlığı sosyal medya hesabından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı paylaşıldı.

“Kurtuluş Savaşı’nın kazanılması ve bu toprakların vatan olması uğruna fedakarca çaba gösteren Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyoruz.” Mesajda şunlar yer aldı:

“100 yıl önce ağır bedeller ödeyerek kurduğumuz Türkiye Cumhuriyeti’ni birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı ülkemizde ve yurt dışında yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.”

camliyayla-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu