Ekonomi

CW Enerji ile Avrupa Sanayi Arasında Güneş Enerjisi Panel Camı Tedarikine İlişkin Anlaşma İmzalandı

CW Power ile Avrupa Endüstrisi arasında yıllık 4.000.000 M2 güneş enerjisi panel camı alımına ilişkin niyet zaptı imzalandı.

İmza töreni, CW Güç Yönetim Konseyi Lideri Tarık Sarvan ve Avrupa Sanayi Yönetim Konseyi Lideri Nebi Hatipoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan CW Power Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, sektörün önde gelen firmalarından Europen Sanayi ile keyifli bir anlaşmaya imza attıklarını söyledi. Bu iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sarvan, “Yenilenebilir enerjinin yaygınlaşmasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda Avrupa Sanayisi ile sektöre katkı sağlayacak önemli bir iş birliğine sahip olduğumuz için çok mutluyuz. Çok önemli” dedi. Ülkemiz adına yatırım yapmamız ve böyle önemli anlaşmalara imza atmamız için.” “Bu önemli” dedi.

“Ülkemiz adına yatırım yapmaktan gurur duyuyoruz”

Bu anlaşmayla hem departmana hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını belirten Sarvan, “2024 yılının 3. çeyreğinde üretime geçmesi planlanan güneş enerjisi camlarıyla ilgili olarak Europen Endüstri ile anlaşma yaptık. Buna göre aramızda şirketi ve Europen Endüstri işbirliğiyle yıllık 4.000.000 M2 güneş enerjisi üretilecek.” “Panel cam alımı için niyet anlaşması imzaladık. Ülkemiz adına yatırım yapmaktan gurur duyuyoruz. İşbirliğimiz ülkemize hayırlı olsun” dedi.

“Güneş enerjisinin kullanım alanı her geçen gün artmaya devam ediyor”

Sürdürülebilir enerji ile doğal kaynakların verimli kullanımını teşvik ederek geleceğe daha yeşil bir dünya bırakmayı hedeflediklerini belirten Sarvan, güneş enerjisi sisteminin her alanda yaygınlaşması için çaba harcadıklarının altını çizdi. Sarvan, güneş enerjisinin fabrikalar, konutlar, binalar, akaryakıt istasyonları, oteller, hastaneler ve savunma sanayi gibi birçok farklı alanda kullanılabileceğini belirterek, şöyle konuştu:

“Güneş, geleceğin en önemli kaynakları arasında yer alıyor ve elektriğe ihtiyaç duyulan her yerde önemli bir potansiyele sahip. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak güneş enerjisinin kullanımı her geçen gün artmaya devam ediyor. CW Enerji olarak biz de Sınırsız bir enerji kaynağı olan güneşten daha fazla faydalanılması “Yenilenebilir ve temiz enerji kullanımının arttırılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu