Yaşam

‘Engelimle Dalga Geçtiler’ MasterChef’in Tartışmalı Yarışmacısı Fatma Nur’un Hikayesi Duyanları Duygulandırdı!

TV8’de yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan MasterChef programının en tartışmalı isimlerinden birisi de Fatma Parıltı Uçar. Sivri lisanı ve başka yarışmacılarla olan tartışmalarıyla sık sık gündem olan Fatma Parıltı, ayağında bulunan mahzur ve zorluk dolu hayatıyla ilgili birinci kere konuştu.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen müsabaka programı MasterChef, yarışmacıları ve programda yaşanan kaoslarla gündemden düşmüyor.

Her kısmı farklı bir kaos ve rekabetle geçen MasterChef’in yarışmacılarının da popülerliği gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Bu isimlerden birisi de programın tartışmalı ismi Fatma Nur Uçar!

Yarışmacılarla kavgası, girdiği polemikler, sivri dili ve bazen yaptığı anlamsız tavırlar Fatma Nur’a karşı program başladığı günden itibaren antipati yaratmıştı.

Fakat hallerini törpülemeye başlayan Fatma Nur’un başta Barış olmak üzere diğer yarışmacıların “Seni kimse sevmiyor”, “Seni kimse takımında istemiyor” sözleriyle yıkıldığı anlar bu sefer izleyiciler tarafından tepki görmüştü.

Fakat Fatma Nur’un hayat kıssası çok oburmuş… İzleyenlerin fark ve merak ettiği pürüzünü halbuki Fatma Işık daha birinci günden anlatmış!

Yürürken aksayan Fatma Parıltı, birinci eleme tipinde “Beni en iyi Mehmet Şef anlar” diyerek anlatmış. Doğuştan kalça çıkıklığıyla dünyaya gelen Fatma Nur’un bir bacağı da diğer bacağından 3 cm kısaymış.

10 yaşından beri mutfaklarda çalıştığını söyleyen Fatma Nur’un bu mahzuru birçok vakit yüzüne vurulmuş. Aslında mahzur olarak geçmeyen bu sıhhat sorunu hakkında “Doğuştan kalça çıkıklığım var. Bacağımın teki 3 santim kısa. Sektörde bacağımı görenler ‘bu halde mi şef olacaksın?’ dedi.” diyerek yaşadığı zorlukları anlattı.

Henüz çok genç ve çok yetenekli olan Fatma Parıltı, daha dala giremeden mobbinge uğradığının da altını çizdi.

“Bana ‘Sen şef olamazsın, senden anca komi olur’ dediler. Bunu diyenler şu an beni izliyor. Bu başarım da onlara kapak olsun.”

“Hatta gün geldi arkamdan ‘Topal’ diye konuşup dalga geçtiklerini bile duydum.”

Fatma Nur’un bu zorlu yaşam mücadelesine en büyük destek Mehmet Yalçınkaya’dan geldi. “Herkes bedendeki eksikliklere değil, beyindeki eksikliklere baksınlar. Aslanlar üzere buradasın. Benim de anlatacak bir öyküm var. Tahminen ben de bir gün anlatırım.”

Ne diyelim, herkesin hayat öyküsü farklı oluyor… Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu