Haber

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay’da deprem bölgesinde çalışmaları yerinde inceleyerek depremzedelerin taleplerini dinledi.

Gölcük Belediyesi, Hatay’da depremzedelerin yaralarını sarmak ve bölgenin ihtiyacını karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de Hatay’a giderek çalışmaları yerinde inceledi. Görevleri Gölcük Belediyesi ekipleriyle uyum içinde olan ve diğer belediye gruplarının çalışmalarını yerinde inceleyen Önder Sezer, depremzedelerle bir araya gelmeyi de ihmal etmedi.

DEPREM BÖLGESİNE SÜREKLİ YARDIM

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay ziyaretinde, Gölcük Belediyesi’nin Defne ilçesinde temin ettiği ve Fen İşleri Müdürlüğü aracıyla depremzedelere ulaştırılan içme suyu ve kuru gıda dağıtımını takip etti. Ekiplerle dağıtım çalışmalarına katılan Başkan Sezer, depremzedelerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

SEZER’DEN SAHADAKİ ÇALIŞMALARA YAKIN TAKİP

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer daha sonra asayiş görevini Hatay’da sürdürürken; Sinop Valisi – Olağanüstü Hal Koordinatörü Vali Erol Karaömeroğlu ile birlikte ilaçlama, enkaz alanlarında ilaçlama, çadırkentler, kireçleme, kemirgen ve larva mücadelesi, tuvalet ve saha temizlik çalışmaları. İncelemelerde Önder Sezer ve Vali Karaömeroğlu depremzedelerle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

GÖLCÜK’ÜN YARDIM eli DEPREM MAĞDURLARINA

Başkan Sezer son olarak, Gölcük Belediyesi’nin hibe ettiği 30 adet mahya pulverizatörü ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin hibe ettiği 13 adet elektrikli el pulverizatörün AFAD’a uygun olarak çadır kentlere verilmek üzere kurulduğu çalışmaları yerinde inceledi. Sezer daha sonra deprem bölgesi Hatay Defne’deki çadırlarda su ve erzak verilen depremzedeleri ziyaret ederek sohbet etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu