Teknoloji

iPhone 15 Pro, Apple’ın En “Premium” Modeli Olacak: Titanyum Kasa Geliyor!

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi telefonu iPhone 15Pro Önemli bir gelişme oldu. Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın iPhone 15 Pro serisi hakkında titanyum çerçeveye geçtiğini iddia etti. Bu iddia doğruysa doğal olarak iPhone 15 Pro’da fiyat artışları bekleyebiliriz.

Nitekim iPhone 15 Pro ile ilgili titanyum çerçeve iddiaları geçtiğimiz yıl içerisinde zaman zaman duyduğumuz bir şeydi. Gürman’ın sıkıntıyı dile getirmiş olması, ihtimal yükseltilmiş bir durumda . Apple’ın paslanmaz çelik yerine titanyumu tercih etmesi, iPhone 15 Pro’nun önceki nesle göre daha dayanıklı ve dayanıklı olduğu anlamına geliyor. çakmak olmasını sağlayacaktır. Gürman, Apple’ın bu tasarım değişikliğini daha ince çerçevelerle destekleyeceğini söylüyor.

Titanyum kasa binlerce liralık artışa yol açabilir!

*Konsept tasarımı.

Mark Gürman, titanyum kasa maliyetleri artıracak Apple’ın bunu fiyatlara yansıtmaktan çekinmeyeceğini söylüyor. Hatta iddialara göre iPhone 15 Pro Max’te 200 dolara varan bir fiyat artışı göreceğiz. fiyat artışları Türkiye’yi etkileyecekKesin olarak söyleyebiliriz.

Mark Gurman’ın diğer argümanlarına göre iPhone 15 serisinin standart modellerinde de mümkün. Dinamik Ada Göreceğiz. Gürman, Apple’ın bu değişiklikle birlikte düz modeller ile Pro modeller arasındaki farkı kapatmaya çalışacağını söylüyor. Bu sırada; Deneyimli bir Apple analistine göre, yeni nesil Apple Watch’un işlemcisi yenilendi. en önemli performans artışı ev sahipliği yapacak. Eğer bu doğruysa 2020’den sonra ilk kez akıllı saat cephesinde değerli bir uyarlamayla karşılaşacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu