Yaşam

Kanser hastası fenomen Ayşenur Parlak vefat etti

12 yaşından bu yana kanserle mücadele eden fenomen Ayşenur Parlak vefat etti. 12 yaşında ikinci aşama kemik kanserini, 27 yaşında birinci aşama meme kanserini, 30 yaşında üçüncü aşama lenfomayı yenen Ayşenur Parlak, 33 yaşında kolon kanserine yakalandığını öğrendi. dördüncü aşamayla ilgileniyor, tedavi süreçlerini sosyal medya hesabından yayınlıyordu. Parlak, dün akşam yoğun bakımda hayatını kaybetti.

‘ALLAH’IN HÜKÜMETİ…’

Eşi Ayşenur Parlak’ın durumuyla ilgili dün akşam şu ifadeleri kullandı: “Yoğun bakım doktoruyla görüştük. Sadece nefesinin durduğunu, kalbinin de durduğunu biliyorduk. Tekrar çalışmaya başladı ve entübe etti. Bilgi vereceklerdi. Günde bir kez, yarın akşam yoğun bakım doktoruyla tekrar buluşacağız.” İle. Tüm bildiğim bu. Lütfen telefonumu aramayın, bir gelişme olursa telefonumu ararlar, meşgul etmeyin. Allah rızası için bol bol dua edin.”

Parlak’ın eşi bugün yaptığı açıklamada, “Karar Allah’ındır. Yıllardır bu ihbarı göndermemek için dua ediyordum, keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da duygularımı anlatamayacağım” dedi. . Allah ne yazık ki bu kadar yazmış. Allah yanımızda olan, dua eden, bizi seven herkesten razı olsun.” “Onun ruhu için, Allah’ın rızası için dua etmekten vazgeçmeyin. Benim tek tesellim, hastalıkta, sağlıkta, iyi günde, kötü günde, ölüm bizi ayırana kadar yeminimi tutmuş olmamdır” dedi.

AYŞENUR PARLAK KİMDİR?

1986 yılında İzmir’de doğan Ayşenur Parlak, kariyerine İstanbul Üniversitesi’nin Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ihracat uzmanı olarak başladı. Eşiyle üniversitede tanıştı ve nişanlandı. Nişanlanma sürecinde meme kanseri olduğunu öğrendi ve bir ay içinde evlenerek tedavisine başladı.

Evlendikten sonra tedavi gören Ayşenur Parlak, başarılı sürecin ardından vergi memuru olarak görevine devam etti. Parlak, “10 Amazon Yüksek Dozda Yaşam” kitabının yazarları arasında yer aldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu