Teknoloji

Metal Gear Solid 3 Remake Duyuruldu

Hem sunduğu hikaye hem de oynanış ile çıktığı dönemde oyun dünyasına damgasını vurdu ve bu dönemde bile o damganın etkisi hala bitmedi. Metal Gear Solid 3: Yılan Yiyen Bildiğiniz üzere uzun süredir yapım dedikodularıyla gündemde. Özellikle Silent Hill 2 Remake duyurusunun ardından bu söylentiler karşısında sessiz kalan Konami, sonunda beklenen yanıtı verdi. PlayStation Vitrinisırasında verdi ve Metal Gear Solid 3 Yeniden Yapımıilan edildi.


İlginizi çekebilir:  Total War: Pharaoh PC İçin Duyuruldu


2004 yılında PlayStation 2’ye özel olarak çıkan orijinal oyun, daha sonra HD Edition paketi ile farklı platformlara uyarlandı. Big Boss karakterini canlandırdığımız Metal Gear Solid 3: Snake Eater, 1960’lı yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçen alternatif tarih olaylarını konu alan bir hikayeydi.

Metal Gear Solid 3 Remake Sonunda Duyuruldu

Şaşırtıcı bir şekilde bugünkü PlayStation Showcase sunumunda, fragmanda da görebileceğiniz üzere yapım Metal Gear Solid Delta: Snake Eater olarak açıklandı.

Fragman, ölü bir kurbağanın içinden geçen bir karınca kümesiyle başlıyor. Ancak söz konusu kurbağa bir kuş tarafından kapılır. Kuşa yılan ve timsahların saldırmadığı sekansın ardından Çıplak Yılan gölgelerin arasından çıkıyor.

Fragmanda PlayStation 5’ten bahsediliyor olsa da Metal Gear Solid Delta: Snake Eater PC (Steam) ve Xbox Series için de geliştiriliyor.

Öte yandan Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty ve Metal Gear Solid 3: Snake Eater oyunlarının da bu sonbaharda PlayStation 5 için çıkacağı açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu