Haber

Milletvekili Gökcan: “Söz değil eser ürettik”

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nun seçimler nedeniyle kapatılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

“Ülkemiz ve Muğla için değerli işler yaptık”

Milletvekili Gökcan yaptığı açıklamada; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 27’nci Dönem 6’ncı yasama yılının son genel kurulunu tamamladıklarını belirterek, “Muğla’mız, milletimiz ve değerli hemşehrilerimiz için 5 yıldır Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çalıştık. Cumhurbaşkanı ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan Ülkelerin ortasına girdik.Savunma sanayi başta olmak üzere yerli ve milli atılımlar yaptık.Muhalefetin yapamazsınız dediği ilk yerli otomobili yaptık.Söz üretmedik, eserler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz Son 5 yılda Muğla’ya 35 milyar TL yatırım yaptık 21 yılda 50 milyar TL yatırım yaptık 27. yasama döneminde 35 milyar TL yatırım getirdik TL son 5 yılda hemşehrilerimizin hizmetine.”

“Cumhur İttifakı olarak seçimlerden yine zaferle çıkacağız”

14 Mayıs 2023’te yapılacak olan 28. dönem TBMM seçimlerine ilişkin açıklama yapan Ak Parti Muğla Milletvekili Gökcan, “Bir yanda dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan, diğer yanda Türkiye’nin lideri. Girdiği tüm seçimleri kaybeden ve Millet İttifakı ortaklarına göre bile kazanamayan aday Kemal Kılıçdaroğlu var Sonu baştan belli olan bir seçim Cumhur İttifakı olarak seçimlerden çıkacağız Millet İttifakı’nın 6’lı mı, 7’li mi olduğu belli olmayan, kendi kendini bile yönetmekten aciz bir yamalak sürü gibi mücadelelerine rağmen başarı ile inşallah çok daha güzel işler yapacağız siz değerli hemşerilerimizin teveccühü ile. 28’inci dönemde” dedi. – MUĞLA

tufanbeyli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu