Haber

Muud’da Semicenk ve Emir Can İğrek zirvede

Muud’da pop müziğin sevilen ismi Semicenk yerli sanatçılar listesinde yine zirvede yer alırken, son zamanların en popüler sanatçılarından Emir Can İğrek’in “Parti İptal” albümü Muud listelerinde zirveye yerleşti. .

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom’un güncel ve zengin müzik arşiviyle beğeni toplayan müzik platformu Muud’da ekim ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri belli oldu.

Pop müziğin sevilen isimlerinden Semicenk, platformdaki yerli sanatçılar listesinde ilk sırada yer aldı. En çok dinlenen yerli single listesinde Semicenk’in “Mesafe” şarkısı yine birinci sırada yer aldı.

Emir Can İğrek’in “Parti İptal” albümü zirvede

Muud kullanıcılarının son aylarda en çok dinlediği isimler arasında yer alan Buyruk Can İğrek’in “Parti İptal” albümü, en çok dinlenen yerli albümler listesinin lideri oldu. Tom Odell – Another Love, yabancı single kategorisinde birinciliği elde etti. Ayrıca ekim ayında Drake – For All The Dogs da en çok dinlenen yabancı albüm olarak listeye adını yazdırdı. Doja Cat en çok dinlenen yabancı sanatçılar arasında yer aldı.

espiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu