Yaşam

One Hundred Years of Miracles 7.Bölüm izle: One Hundred Years of Miracles Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Başrollerini Birkan Sokullu, Ebru Şahin ve Zerrin Tekindor’un paylaştığı Yüz Yıllık Mucize dün akşam 7. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Star TV’nin yeni yapımları arasında yer alan dizi heyecanlı bölümleriyle izleyenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Yüz Yıllık Mucizeler final bölümünü kaçıranlar. veya tekrar izlemek isteyenler için; Yüz Yıllık Mucize 7. bölüm izleme ekranı.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Yüz Yıllık Mucizeler son bölümünde; Kemal’i yaralı bulan Merak, Zeren’den yardım ister.

Kendisini bıçaklayanın Cem olduğunu anlayan Kemal, onunla yüzleşir.

Fikir’in romanda yazdıklarından sonra Süreyya’nın aklı iyice karışır.

Cem, sahnede Zeren’i görmeye gider ve bir sır paylaşır. Canan’dan şüphelenen Kemal, şüphesinin doğruluğunu anlamak için bir plan hazırlar.

Aysel, Tayfun ile tartışır. İkilinin ortasına Turgut girer. Kemal ise Turgut’un Canan’ı korumak için saçma sapan şeyler söylediğini anlar. Kemal’in Turgut’a olan güveni sarsılır.

Turgut, Kemal’i hayal kırıklığına uğrattığı için üzgündür. Süreyya’nın kime gizlice para gönderdiğini öğrenen Turgut, bu bilgiyi hızla Kemal’e söyler.

Öte yandan Süreyya’nın Kemal ve Eşref ile ilgili dile getirdiği sözleri duyunca soluğu onunla birlikte alır ve hesap sorar.

Yüz Yıllık Mucizeler 7. Bölüm izle

BİR YÜZYILLIK MUCİZE SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

haber-cine.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu