Ekonomi

Pazar sonrası faaliyet: Palantir Technologies, Microchip Technology, Coherent Inc., Hims & Hers Health Inc.

Mesai Sonrası Hisse Hareketleri:

Palantir Technologies (PLTR), ikinci çeyrek için beklenenden daha yüksek kazanç bildirmesine ve kazanç tahminini artırmasına rağmen %7 oranında düştü. Şirketin hisseleri bu finansal sonuçların açıklanmasından önce yükselmişti.

Microchip Technology (MCHP), dördüncü çeyrek için analistlerin tahminlerine uygun hisse başına kazanç ve gelir açıklamasına rağmen hisse fiyatında %4,5’lik bir düşüş gördü. Ancak şirketin ilk çeyrek için kazanç tahmini analistlerin beklentilerinin altında kaldı.

International Flavors & Fragrances (IFF), kozmetik bileşenleri konusunda uzmanlaşmış şirketin analistlerin tahminlerini aşan ilk çeyrek kazançlarını bildirmesinin ardından hisselerinin %5,9 oranında arttığını gördü.

Coherent, Inc. (COHR), optoelektronik bileşenler üreten şirketin analistlerin gelir ve kazanç beklentilerini aşan ilk çeyrek mali sonuçlarını bildirmesinin ardından hisse fiyatında %12’lik bir artış yaşadı. Şirket ayrıca güçlü bir kazanç tahmini de yaptı.

Hims & Hers Health, Inc. (HIMS) hisseleri, şirketin ilk çeyrek için beklenmedik bir kâr açıklamasının ve tüm yıl için gelir tahminini yükseltmesinin ardından %11 oranında arttı.

Zeta Global Holdings Corp. (ZETA), analistlerin tahminlerini aşacak ikinci çeyrek geliri öngördükten sonra hisse fiyatında %10’luk bir artış gördü.

Symbotic (SYM) hisseleri, şirketin analistlerin beklentilerini aşan ikinci çeyrek geliri bildirmesi ve üçüncü çeyrek faaliyet geliri için olumlu bir tahmin sunmasının ardından %11 oranında artış gösterdi.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen Hüküm ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu