Haber

Sporun farklı dallarını destekleyen Samsung Electronics sörf kaykay ve break dans liglerinin partner markası oldu

Samsung Electronics Co Ltd. (“Samsung Electronics”), Paris 2024 Yaz Olimpiyatları öncesinde ve sonrasında sörf, kaykay ve break dans sporlarını ve bu sporların oluşturduğu farklı alt kültürleri destekleyecek.

Samsung Electronics, World Surf League, Street League Skateboarding ve Pro Breaking Tour ile yaptığı yeni iş birliklerinde “yeniliğe açık olan her zaman kazanır” mottosuyla hareket ediyor.

Global Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları partneri Samsung Electronics, uzun zamandır spora sağladığı desteği ve yeniliğe açık olmaya verdiği değeri daha da ileriye taşıyan yeni ilişkileri duyurdu. Bu kapsamda Samsung Electronics, Paris 2024 Yaz Olimpiyatları öncesinde ve sonrasında sörf, kaykay ve break dans sporlarını ve bu sporlarla ilgilenenlerin oluşturduğu toplulukları desteklemek üzere World Surf League (WSL), Street League Skateboarding (SLS) ve Pro Breaking Tour (PBT) ile çalışacak.

Samsung Electronics, bu yılın başlarında Paris 2024 Yaz Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları için resmi temasını “Yeniliğe açık olan her zaman kazanır” olarak açıklamıştı. Samsung Electronics, belirlediği bu temayla, yeniliğe açık düşünme biçiminin her yeni deneyimde yeni perspektifler sunan ve sonsuz olasılıkların önünü açan anlamlı başarıları beraberinde getireceğine olan inancını ifade ediyor. Bu bağlamda Samsung Electronics, “Yeniliğe açık olan her zaman kazanır” ruhunu somutlaştıran ortak değerlerle ve karşılıklı saygıyla, bu üç spor dalıyla uğraşan grupları da destekleyecek. 

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Mobil Deneyim İş Birimi Pazarlama Başkanı Stephanie Choi, partnerlik anlaşmalarıyla ilgili şunları söyledi: “Yeni şeyler denemeye açık düşünme tarzı, mümkün olanın sınırlarını zorlayan kararlılık ve herkesi kucaklamayı başaran kapsayıcılık kültürü aslında tüm spor dallarının merkezinde yer alıyor. Samsung Electronics olarak biz de bu kavramlara tutkuyla bağlıyız. Sadece Paris 2024 öncesinde değil, sporlarını dünyaya açmayı hedefleyen bu üç kuruluşu, sporcuları ve bu sporlara gönül veren toplulukları her zaman büyük bir onurla destekleyeceğiz.”

Samsung Electronics, üç spor kuruluşunun (World Surf League Street League Skateboarding ve Pro Breaking Tour) sporcularını ve hayran kitlelerini Road to Games (Oyunlara Giden Yol) kapsamında düzenlenecek olan önemli etkinliklerde angaje edecek. Partnerlik anlaşmaları kapsamında bu spor topluluklarından her birinin ikonik figürleri ve alt kültürleri ön plana çıkarılacak. Bu kapsamda, bu alt kültürlerin özgün yanlarına dikkat çekmeyi amaçlayan yeni bir iş birliği de duyurulacak.

World Surf League İçerik Stratejisinden ve Prodüksiyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tim Greenberg, “Yetenekli sporcularımızı öne çıkarmak ve Paris 2024 ve Tahiti Oyunları’na giden yolda onların yanında olmak için Samsung Electronics ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyoruz. Spor dünyası için önemli ve heyecan verici bir yılı yaşıyoruz. Bu yıl da sörfün eşsiz kültürünü, sporcularını ve sörf topluluklarını birlikte destekleyeceğiz,” dedi.

Sokak kaykayını dünya çapında popüler hale getirmeyi ve bu sporun kabul görmesini teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Street League Skateboarding Genel Müdürü Matt Rodriguez ise “Günlük hayatımızın bir parçası olan yeniliğe açık olmayı ve kapsayıcılığı benimseyen bir marka olan Samsung Electronics ile ortaklık yapmaktan çok memnunuz. Birlikte platformumuzu güçlendirirken topluluğumuzu destekleyeceğiz ve yeniliğe açık olmaya yönelik ortak inancımızı pekiştireceğiz,” dedi.

Pro Breaking Tour’un kurucusu olan ve “CrosOne” adıyla da bilinen Chris Wright ise şunları söyledi: “Turumuzun başlangıcından bu yana geçen on yıl boyunca hem sporumuz hem de kültürümüz inanılmaz bir gelişime kaydetti. Her gün yaratıcılığın ve kendini ifade etmenin sınırlarını zorlayan b-boy ve b-girl sporcularımızı tebrik ediyoruz. Şimdi ise ilk kez yer alacağımızı Olimpiyat Oyunları’nda tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Sporumuzun gelişme yolculuğundaki bu önemli anı güçlendirmek adına Samsung Electronics’in yanımızda olmasından heyecan duyuyoruz.”

Topluluk inisiyatifi ve partnerlik faaliyetlerine ilişkin yeni ayrıntılar önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu