Haber

Voleybolcu Ebrar Karakurt’un takım arkadaşı Julia Ituma kaldığı otelin 6. katından düşerek hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre İtalyan voleybol takımı oyuncusu Igor Gorgonzola Novara 19 yaşında. Julia itumasabah saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle Barbaros Mahallesi Seyit Ahmet Deresi Sokak’ta kaldı. otelin 6. katındandüşmüş.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Ituma’nın hayatını kaybettiğini belirledi.

Otelin dışını gösteren kamera görüntülerini inceleyen polis, Ituma’nın saat 05:31’de otelin önündeki çadırlara çarparak düştüğünü belirledi.

Otel içindeki kamera görüntülerinde, Ituma’nın takım arkadaşı İspanyol uyruklu Lucia Varela Gomez’in saat 22.49’da odadan çıkıp telefonla konuştuğu, dalgın ve düşünceli bir şekilde odanın önünde bir saat oturduktan sonra çıktığı belirlendi. , odaya başka kimse girmedi.

Ituma’nın kalışı Otel görevlisi eşliğinde odaya giren polis ekipleri, uyuyan takım arkadaşı Gomez’i uyandırdı ve durumu bildirdi.

Gomez’in Julia Ituma ile en son saat 01:30 sıralarında görüştüğünü ve ardından uyuyakaldığını söylediği öğrenildi.

Ituma’nın diğer takım arkadaşları ve takım koçu da herhangi bir sorunları olup olmadığını bilmediklerini söylediler.

Soruşturma başladı

arızi İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında genç voleybolcunun ölüm muayene süreçleri yürütüldü ve kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsiye sevk edildi.

Ituma’nın ölüm nedeni bir sonraki otopsi raporundan sonra ortaya çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu