Teknoloji

XDefiant Kapalı Beta Bu Ay Başlıyor

ScriptLeaksR6 tarafından yapılan paylaşım doğruysa, XDefiant kapalı beta testi bu ayın ortasında gerçek başlayacak. Yakın zamanda yapılacak olası resmi duyuru ile katılım süreci başlayabilir.

San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilen ve artık Ubisoft Original XDefiant olarak bilinen oyun, 2021 yılının Temmuz ayında duyurulmuştu. Tom Clancy’s Splinter Cell, Ghost Recon: Breakpoint ve The Division, ücretsiz ve platformlar arası bir eklenti olacak ve bu oyunlar için de çıkacak. Amazon Luna, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Serisi.

Yeni XDefiant Kapalı Beta Geliyor Olabilir

Geçen ay gerçekleştirilen çapraz platform testinin ardından bu ay da kapalı beta testi yapılacak gibi görünüyor. Ubisoft oyunlarıyla ilgili yaptığı sızıntılarla gündeme gelen ScriptLeaksR6, söz konusu kapalı beta testi olan yeni Discord kanalında yaptığı paylaşıma bakılırsa 13 Nisan 2023Perşembe günü başlayacak ve yaklaşık on gün sürecek.

Ubisoft Orijinal XDefiant Hakkında

Tom Clancy’s Splinter Cell, Ghost Recon: Breakpoint ve The Division’ın bir karışımıdır ve bu oyunlardan çeşitli öğeler ve teçhizat içerecektir. İlk aşamada Wolves (Ghost Recon), Outcasts (The Division), Cleaners (The Division) ve Echelon (Splinter Cell) olmak üzere dört farklı küme olacak ve bu kümelerden birinde karakterinizi istediğiniz karaktere göre özelleştirebilirsiniz. oyun stiliniz ve yetenekleri, ultraları ve eklentileri ile. Birincil ve ikincil silahlarınızı ve teçhizatınızı ve hazır setinizi de oluşturabilirsiniz. Her maçta hazır seti kullanmak zorunda kalmayacağınız için maç ortasında ekipman ve yetenek alışverişi yapabileceksiniz.

Tom Clancy’s XDefiant, zaman içinde yayınlanacak güncellemeler ve içeriklerle altıya altı takım tabanlı bir canlı hizmet olacak ve hızlı oynanış sunacak. Diğer oyuncularla şiddetli çatışmalara gireceğiniz oyun Splinter Cell, Ghost Recon ve The Division karışımı olsa da ilerleyen zamanlarda diğer Ubisoft serilerinden topluluklar, öğeler ve ekipmanlar da eklenecek gibi görünüyor.

Rekabetçi arenalarda Domination, Arena, Team Deathmatch ve Escort gibi oyun modlarının bulunacağının yanı sıra, oyunun çıkışından sonra yeni güncellemelerle harita sayısının artırılacağı açıklandı. Doğal olarak Tom Clancy oyunlarından farklı yerler görebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu