Haber

Yeniden Refah Partisi belediyelerde yeni sayfa açacak

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 31 Mart seçimlerinden sonra belediyelerde yeni bir sayfa açacaklarını belirterek, “Belediyelerde yine destan yazacağız, 1989 ve 1994’te olduğu gibi yeniden tarih yazacağız.”

Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkanı Adayı Kazım Arslan’ın seçim irtibat bürosunun açılışı için Yozgat’a gelen Başkan Fatih Erbakan, partililere seslendi.

“Üye sayımız 260 binden 390 bine çıktı”

31 Mart yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nin ana parti haline geldiğini belirten Erbakan, “Türkiye’nin her yerinde sorsanız bu seçimde oylar Yeniden Refah Partisi’ne diyor. Oylar diyorlar.” Erbakan Hocamızın oğlu içindir.Halkımız bunu açıkça söylüyor.Ayrıca Refah Partimizin üye sayısı da bu gerçeği resmi ve matematiksel olarak ortaya koyuyor.Son 5 ayda üye sayımız 260 binden 260 bine çıktı. 390 bin Elhamdülillah, İnşallah önümüzdeki hafta bu sayı 400 bini geçeceğiz. Ve inşallah 31 Mart seçimlerine 500 bin üyeyle girip yerel yönetimleri yeniden kazanacağız. Refah Partimizi iktidara getireceğiz. 260 binden 390 bine çıkmak 5 ayda yüzde 50 büyümek anlamına geliyor. Tanrıya şükür. Bu, milli vizyonun bir lütfu ve bu askerlerin fedakarlığının ve emeğinin sonucudur” dedi.

“31 Mart’tan sonra belediyelerimizde yeni bir sayfa açacağız”

Vatandaşların milli vizyon dönemini özlediğini ve o dönemleri istediğini belirten Erbakan, “Milletimiz milli görüş dönemini hatırlıyor ve o hizmetlerin hasretini çekiyor, yine milli görüş istiyor, yeniden Refah istiyor. Bütün illerimizde, Refah Partisi yine seçimlere giriyor ve seçimlerin favori partisi olarak giriyor.” Elhamdulillah. 14 Mayıs’ta pek çok kişinin beklemediği bir başarıya imza attık. Bir sürpriz yaptık. Şimdi 31 Mart yerel seçimlerinde Allah’ın izniyle daha büyük bir sürpriz yapacağız. İnşallah 31 Mart’tan sonra belediyelerimizle 1989 ve 1994’te olduğu gibi yepyeni bir sayfa açacağız. “Belediyelerde yine destan yazacağız, yeniden tarih yazacağız inşaAllah” dedi.

Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi Yozgat Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını yapan Erbakan, partisinin Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan’a başarılar diledi. -YOZGAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu