Haber

5 ayda 17 kilo vererek herkesi şoke eden Kuşum Aydın, Estetik İddialarına yanıt verdi.

TV8’de yayınlanan “Söylemezsem” programına şovmen olarak tanıdığımız ama aslında müziğinin yazarı olan pop müzik sanatçısı Kuşum Aydın katıldı. Bir dönem estetik yaptırdıktan sonra tanınmaz hale gelen Kuşum Aydın, 5 ayda 17 kilo vererek herkesi şaşırttı. Programda nasıl kilo verdiğini anlattı.

Kuşum Aydın sahne adıyla tanıdığımız Aydın Uğurlular, tüm Türkiye tarafından tanınan isimlerden biridir.

Şarkının yazarı olan pop sanatçısı Uğurlar aslında şovmen yönüyle ön plana çıkıyor. Sunuculuğunu yaptığı programların yanı sıra katıldığı her televizyon programında iz bırakan isim değişikliği herkesin dikkatini çekti.

Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir yayında son halini gören herkesi şoke eden Kuşum Aydın’ın estetik kurbanı olduğu yorumları yapılmıştı.

Sayısız estetik operasyon geçirdiği söylenen Kuşum Aydın, bambaşka bir insana dönüştü ve görenlerin sözleriyle tanınmaz hale geldi. Ancak hiçbir zaman olduğu gibi mutlu olamamıştı.

Sosyal medyada paylaştığı bu fotoğrafın ardından estetik operasyonları araştırılmaya başlandı.

2014 yılına kadar sadece küçük dolgular ve botokslarla yaşlanmayı engellemeye çalışıyordu. Akabinde son yıllarda estetikten dolayı büyük sorunlar yaşamıştır.

Estetiğin ardından fazla kilolarıyla dikkat çeken Kuşum Aydın ne yaptığı merak ediliyordu.

Aldığı kiloların sebebinin yaptırdığı estetiğin yan etkisi olup olmadığı konusunda yorumlar yapıldı. Ünlü müzisyenin yaptırdığı yüz dolgusu alerjiye neden olmuş ve talihsizlik haline gelmişti.

Son halini geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaşan Kuşum Aydın, “Evet zayıfım ama yolun yarısındayım” yorumunu yaptı.

Bir anda bu kadar kilo verdiğini görenlerin akıllarında iki soru işareti oluştu. Bunlardan biri hasta olup olmadığıydı ve oburluğu mide ameliyatı olma ihtimaliydi.

Anlatmasam programının bugünkü konuğu Kuşum Aydın, 5 ayda nasıl 17 kilo verdiğini anlattı. Konunun estetikle alakası olmadığını söyledi. “Estetisyenin kapısında yattığımı sansalar da öyle bir şey yok.”

Estetisyenlerin kapısında yattığımı sansalar da öyle bir şey yok. Bir kez estetik ameliyat oldum ve sonra bir sorunum oldu.’

Bu arada tekrar estetik ameliyat olmak istediğini söyleyen Kuşum Aydın, “Uyku yapacağım yerler var” diyerek dikkat çekti.

‘Güzel bir estetik ameliyat olacağım. Şimdi yenileme zamanı. genç görünmek zorundayım Şekerleme yapacağım yerler var.’

Kilo vermenin sırrının hamur işi ve şekeri kesmek olduğunu söyledi. Rastgele bir mide ameliyatı olmadan kilo verdiğini belirten Kuşum Aydın, 7-8 kilo daha vermek istediğini ifade etti.

‘Hayatımda pasta ve şeker yok artık, onlarsız bir hayat. Mide balonu olmadım, mide ameliyatı da olmadım. 7-8 kilo kaldı.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu