Haber

Başak Koleji Ortaokul Korfbol Takımı Türkiye Şampiyonu

Başak Koleji Ortaokul Korfbol Takımı, okullar arasında düzenlenen Türkiye Korfbol Şampiyonası Finallerinde çıktığı tüm maçları kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Aydın Başak Koleji Ortaokul Korfbol Takımı, 8-13 Haziran 2023 tarihlerinde Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Ortaokullar Korfbol Şampiyonası Finalleri’nde oynadığı tüm maçları kazanarak büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Şampiyonu oldu.

Başak Koleji’nden yapılan açıklamada, “Korfbol sporunda başarıya imza atan sporcu öğrencilerimizi, antrenörleri Sertan Kamber ile hocaları Derya Gül ve Gülay Sarıtepe’yi tebrik eder, yaşattıkları gurur için kendilerine teşekkür ederiz. hissettirdi.”

Başak Koleji Yerleşke Müdürü Süleyman Çokay, “Öğrencilerimiz çok yönlülük de gösteren gerçek bir takım oyunu sergilediler. Başak Eğitim Kurumları olarak K12 seviyesindeki çıkış noktamız çocuklarımızın gerçek dünya değerlerini ve farklı hassasiyetleri benimsemelerini sağlamak. Onların duygusal gelişimlerini destekliyoruz.Bu büyük başarının Aydın’ımıza hayırlı olmasını diliyorum.” – AYDIN

halkapinar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu