Haber

En acı anneler günü: Kızım sen gelemedin ben sana geldim

En acı anneler günü: “Kızım sen gelemedin ben sana geldim”

ADANA – Yüzyılın Felaketi Kahramanmaraş merkezli depremde kızını ve torununu Osmaniye’deki yıkımlarda kaybeden anne, Anneler Günü’nde kızının Adana’daki mezarı başında gözyaşlarına boğuldu. Acılı anne, “24 yaşındaydı ve hiçbir hayali gerçekleşmedi. O bana gelmedi, bugün ben geldim” dedi.

6 Şubat’ta meydana gelen ve Yüzyılın Afeti olarak adlandırılan Kahramanmaraş merkezli 7,4 ve 7,7 büyüklüğündeki depremde 11 il depremden ağır etkilendi. Depremden etkilenen şehirlerden biri de Osmaniye oldu. Osmaniye’de yaşayan Durdu Deniz Kılınç Öksüz ve oğlu Yiğit Ali Öksüz (5), Rahmi Altun Mahallesi’ndeki evlerinde enkaz altında kalarak hayatını kaybetti.

Depremin ardından birkaç saat sonra enkazdan çıkarılan anne ve oğlu, Adana’daki Kabasakal mezarlığında toprağa verildi. Durdu Deniz’in annesi Sevim Kılınç (60), her gün kızının ve torununun mezarını ziyaret ederek yanlarında kalıyor.

“Onsuz ilk anneler gününde beni aramadı sesini duyamadım”

Anneler Günü’nde vefat eden kızının mezarının başına giden Sevim Kılınç, “Çok hayalleri vardı. 24 yaşındaydı ve hiçbir hayali gerçekleşmedi. Bana gelmedi, ben geldim.” bugün geldi.12 den sonra anneler gününü kutladı bu sefer çiçek getirdim.özledim Allah göstermesin.onsuz ilk anneler günü ama beni aramadı sesini duyamadım … Onu o kadar çok özledim ki dünyam karardı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu