Yaşam

Gönül Dağı 87.Bölüm İzle Ekranı: Gönül Dağı Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı 87. bölümüyle ekranlarda yerini aldı. Her hafta yüksek reytingler alan dizi son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Başrollerini Berk Atan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar ve Cihat Süvarioğlu’nun paylaştığı dizinin son bölümünde çok keyifli ve duygulu anlar yaşandı. Gönül Dağı’nın son bölümünü kaçıranlar için; Gönül Dağı 80. bölüm izleme ekranı.

Gönül Dağı’nın son etabında amcalar ve oğulları, uzun zamandır hayalini kurdukları bilişim vadisini inşa etmek için yola çıktı. Temel atma töreni yapılıyor.

Ancak amcalarının oğulları bilişim vadisinin inşaatı sırasında beklenmedik bir çılgınlıkla karşılaşırlar. Taner, inşaatın durmaması için plan yapmaya başlar.

Öte yandan Selma, Divane’nin kızına ulaşması için ipuçları toplamaya başlar. Kızının sırrını bilen biri olduğunu öğrenir ve onun peşine düşer.

Yasemin ise Taner’le olan evliliğinin son anda iptal edilmesine tahammül edemez. Yasemin, Taner ve ailesini rahatsız etmeye devam eder.

Define ararken yakalanan Muammer ve Hüseyin hapse atılır. Koğuş lordu ve diğer mahkûmlar tarafından zorlanırken bu ikisi birbirlerine daha mı yakın olacaklar?

Gönül Dağı 87.bölüm görüntüleme ekranı

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

haber-cayiralan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu