Teknoloji

Hogwarts Legacy, Örümcek Korkusu Olan Oyuncuları Düşünür

Hogwarts Mirası Oyun için yayınlanan yeni güncelleme ile örümceklerden korkan oyuncular için bir sorun ortadan kalktı. Siz de örümceklerden endişe duyuyor ve bu nedenle oyunda ilerlemekte zorlanıyorsanız ilgili ayar ile rahat bir deneyim yaşayabileceksiniz. Detaylar burada.

Warner Bros. Oyun cephesinde ise Hogwart Legacy ile ilgili elde edilen büyük başarıların memnuniyeti devam ediyor. İlk olarak 10 Şubat 2023’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürülen oyun, açıklanan son rakamlara göre on beş milyon satış eşiğini aşarak, yayıncı şirketin bir milyar dolar gelir elde etmesini sağladı. Dünyanın dört bir yanında mevcut nesil konsollardan daha yaygın olan PlayStation 4 ve Xbox One için oyunun çıkışından sonra bu durumun daha da artacağına şüphe yok.

Hogwarts Legacy İçin Arachnophobia Modu Çıktı

Öte yandan Hogwarts Legacy için yayınlanan güncellemelerle içerik tabanı tüm hızıyla devam ediyor. Yakın tarihli bir PC, PlayStation 5 ve Xbox Serisi güncellemesi, oyunu kapsayan birçok hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi, Twitch’e bırakılabilen Profesör Ronen Kozmetik Seti için takviyeler ve örümcek korkusu olan oyuncular için Arachnophobia modu ekledi.

Erişilebilirlik seçeneklerine eklenen bu modu açtığınızda düşman örümceklerin görünümü değişiyor, örümceklerin zıplamaları kaldırılıp keskin çığlıkları azaltılıyor, küçük örümcek yer efektli yumurtaları kaldırılıyor ve sabit örümcek cesetler görünmez olur. Ancak Saha Kılavuzundaki örümcek resimlerine dokunulmaz.

Aslında bu yönde bir adım atmak, geliştirici stüdyonun ilk günden beri gündemindeydi ve sonunda hayata geçirildi. Hem daha çok kişiye ulaşması hem de oyuncuların hassas noktalarının dikkate alındığını göstermesi açısından yerinde bir atak olduğunu söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu