Haber

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu: “14 Mayıs’ta Sevgi, Barış, Dürüstlük ve Demokrasi Kazanacak”

KırşehirBelediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP Seçim Uyum Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada, ” 14 Mayıs Sevgi, barış, dürüstlük ve demokrasi içinde kazanacaktır. Kırşehir kazanacak, Türkiye kazanacak” dedi.

Cumhurbaşkanı Ekicioğlu, bugün Müftülük Caddesi’nde gerçekleştirilen CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Kırşehir Milletvekili adayları ve Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin il başkanları ile birlikte katıldı. . Açılış programında bir konuşma yapan Ekicioğlu şunları söyledi:

“Bugün geldiğimiz noktada halkımız iktidara geldiği takdirde terörist olarak lanse ediliyor. Bu aslında seçimi kaybettiklerinin bir göstergesidir. Seçimlerde Kırşehir’den Türkiye’ye ibretlik bir mesaj vereceğiz. Kardeşlik, dayanışma, birlik beraberlik, hak, hukuk, adalet ve demokrasi anlayışının bir örneğini göndereceğiz.

Son haftalarda ekonomik olarak soğan konusu gündemde. Bu ülkede çiftçinin kaç soğan ekeceğini bile planlayamayan bir hükümet ve sistemle karşı karşıyayız. Bu anlayış, ülkeyi kendisinin yönetmeye talip olduğunu söylüyor. 14 Mayıs’ta sevgi, barış, dürüstlük ve demokrasi kazanacak. Kırşehir kazanacak, Türkiye kazanacak.”

Kaynak: ANKA / Yerel

saraykoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu