Ekonomi

Türkiye Sigorta Hedeflerine Doğru Adımlar Atıyor

Üçüncü yılını kutlayan sigorta ve emeklilik sektörünün lider şirketleri Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik’in Genel Müdürü Taha Çakmak, aktif kanal ve saha yönetimi stratejisiyle finansal kârlılığı sürdürülebilir bir şekilde artırmaya odaklanacaklarını vurguladı.

Müşteri memnuniyetini artırmaya, kanal ve saha yönetimini daha da aktif hale getirmeye öncelik verdiklerini belirten Sn. Taha Çakmak Türkiye Sigorta’yı 85 milyonun teminatı haline getirmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Canım Çakmak, 3.800’ü aşkın acente ve 5.000’e yakın banka şubesi ile sigortalı sayısının 14 milyona ulaştığını belirten Erdoğan, yenilikçi ve güçlü satış kanalı yönetimi stratejisiyle daha aktif ve yaygın bir satış ağı için çalıştıklarını belirtti. Çapraz satışla satış kanallarının daha da güçlendirileceğini vurgulayan Sn. Çakmak ; “Satış stratejimizin temelini çok kanallı kullanım ve müşterilerimiz oluşturuyor. Önümüzdeki günlerde bu yönde adımlarımızı yoğunlaştıracağız” dedi. söz konusu.

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik’in finansal kârlılığını sürdürülebilir bir şekilde artıracaklarını belirten Sn. Taha  Çakmak, Erişilebilirlik ve müşteri deneyimi konusunda çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayan; “Sigortalılarımıza ve katılımcılarımıza 7/24 hızlı ve etkin çözümler sunmaya devam ederek Türkiye Sigorta’yı bu alanda örnek bir konuma taşıyacak ve tüm müşterilerimizin “müşteri çözüm ortağı” olacağız.” söz konusu. Canım Çakmak Sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’nin önde gelen sigorta ve emeklilik şirketleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel ürünler; Uygun fiyatlı teknoloji, dağıtım kanalları ve fiyatlar sunmaya devam edeceğiz. Müşteriyi değer zincirinin en önemli halkası olarak kabul eden anlayışımız ve satış sonrasında da devam edecek desteğimizle müşteri memnuniyetindeki başarımızı artıracağız” dedi.

 

Türkiye Sigorta 3 Yaşında

Türkiye Sigorta’nın kuruluş yıldönümüne ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sn. Çakmak ; “Türkiye’nin sigorta şirketi olarak ismimizden aldığımız güçle ilerlemeye, 3. yılımızda da liderliğimizi koruyarak Türkiye’nin en büyük sigorta şirketi olmaya devam edeceğiz. Üstlendiğimiz başarılı çalışmalardan ve gerçekleştirdiğimiz büyük çalışmalardan dolayı tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye’nin 100. yılında, sürdürülebilir finansal kârlılığımızı daha da artırarak, ülkemiz ekonomisine ve branşımıza değer katmaya odaklı yaklaşımımızla yeni yüzyılda da hizmet vermeye devam edeceğiz.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu