Haber

Serdar Ortaç’ın Albümüne Eşlik Eden Sanatçılara Ceylan Ertem’den Beklenmedik Ayrılık

Serdar Ortaç’ın proje albümü ‘Serdar Ortaç Vol.2’ son dönemin en çok konuşulan işlerinden biri oldu. Eylül ayının gelmesiyle birlikte çıkan albümde Aleyna Tilki, Semicenk, İrem Derici, Edis ve Gülşen gibi birçok isim yer alıyor. Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem de albümde yer alan isimleri seslendirerek sert eleştiride bulundu.

Serdar Ortaç, Türkiye’nin en sevilen ve güçlü şarkıcılarına kendi şarkılarını seslendirdiği proje albümüyle gündemde.

‘Serdar Ortaç Şarkıları Vol.1’ isimli ilk albümü Haziran ayında çıktı. Prodüksiyonunu Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı albümde Bengü, Bora Duran, Demet Akalın, Derya Uluğ, Ece Seçkin, Faruk Sabancı & İlyas Yalçıntaş, Hande Ünsal, Merve Özbey, Mustafa Ceceli, Sakiler ve Ziynet Sali gibi isimler Ortaç’ın en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Eylül ayının ilk günü aynı albümün ikinci bölümü dijital platformlarda yayınlandı. “Serdar Ortaç Vol.2” patlayıcı etkisi yarattı.

Alaturca Club, Aleyna Tilki, Aycan Çelik, Berkay Altunyay, Buray, Çağla, Didomido, Ece Mumay, Edis ve Gülşen, Göksel, Irmak Arıcı, İrem Derici, Kafadar, Nahide Babashlı, Melis Fis, Reynmen, Sancak, Semicenk, Tan Taşçı ve Tarık Olsun.

Şarkıcı Ceylan Ertem ise Serdar Ortaç’ın proje albümüne sosyal medyada güçlü bir çıkış yaptı.

Twitter hesabı üzerinden albümdeki diğer sanatçı arkadaşlarını hedef alan Ertem, hiç akla gelmeyecek bir örnek verdi.

Sanatçı arkadaşlarına seslenerek, “Çok beğendim, güzel isimler projede yer aldı. Üzücü.” dedi. söz konusu.

Serdar Ortaç şarkılarıyla ilgili paylaşımları görünce aklıma bunun gibi onlarca örnek geliyor. Çok beğendiğim, güzel isimlerin yer aldığı projede üzücü.

Sonrasında Ceylan Ertem’in çıkışı olay oldu, Ahmet Kaya’yı örnek gösterdi ve sözlerini “Her şeyi bu kadar çabuk unutma, yemin ederim şiştim” diyerek bitirdi.

‘Serdar Ortaç, 10. Yıl Marşı’nı söyleyen ve Ahmet Kaya’ya çatal bıçak atanlara karşı inisiyatif aldı. Olayın ardından ülkeyi terk eden Ahmet Kaya, Paris’te hayatını kaybetti. Her şeyi bu kadar çabuk unutma. Yemin ederim şiştim.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu