Teknoloji

Diablo 4 Açık Beta Tarihi Açıklandı

Blizzard Entertainment tarafından merakla beklenen duyuru sonunda yapıldı ve Diablo 4 açık beta tarihi su yüzüne çıktı. Oyunu piyasaya çıkmadan önce denemek için sabırsızlanıyorsanız, bir ayınız var. Detaylar burada.

Uzun bir aradan sonra yeni Diablo oyunu bu yıl çıkacak. 2019 yılının BlizzCon etkinliğinde duyurulan Diablo 4 ile ilgili bir aksilik olmazsa 6 Haziran 2023 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında buluşacağız.

Bildiğiniz üzere oyun için geçtiğimiz günlerde kapalı beta testleri yapılmıştı. Blizzard Entertainment’ın eylül ayında yaptığı duyuru ile tüm platformlarda açık beta testi yapılacağını öğrenmiştik. İşte beklenen tarih duyuruları bugün.

Diablo 4 Açık Beta Tarihi Ne Zaman?

IGN FanFest sırasında oyun direktörü Joe Shely ile yapılan röportajda yapılan açıklamaya göre Diablo 4 açık betası iki aşamada gerçekleşecek. Öyle ki ön sipariş veren oyuncular 17 – 19 Mart 2023Tarihlerinin ortasında erken erişim aşamasına katılmaya uygun olacaklar. 24 – 26 Mart 2023 Tarihlerin ortasında herkese açık olacak. Bir bakıma Call of Duty açık betaları gibi bir durum diyebiliriz. Erken erişim aşamasında kaydettiğiniz aşama ikinci aşamaya geçecek olsa da oyunun tam sürümünü aldığınızda baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Çünkü açık betada yaptıklarınız açık betada kalacak.

Açık beta ile ilgili verilen detaylara göre, katılan oyunculara hem açılış bölümü hem de Fractured Peaks bölgesinde geçecek ilk bölümü oynama fırsatı sunulacak. Bu süreçte karakterinizi yirmi beşinci seviyeye kadar yükseltebilecek ve aktif olan tüm ana ve yan görevleri tamamlayabileceksiniz.

Son olarak, aşağıdaki açık beta tarih duyurusu için özel fragmana göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu