Haber

Gençlerbirliği resmen açıkladı: Arda Güler için Fenerbahçe ile 2.5 milyon euroya anlaştık

Uzun süredir görüşme halinde olan Fenerbahçe ve Gençlerbirliği, Arda Güler’in bonservisindeki paylaşımla ilgili orta yolu buldu. İki grup her konuda anlaşmaya varırken, resmi imzaların ardından sarı lacivertliler genç yıldızın bonservisinin tamamına sahip olacak.

“2.5 MİLYON EURO’LUK ANLAŞMAMIZ VAR”

Konuyla ilgili açıklama yapan Gençlerbirliği Başkan Yardımcısı Mehmet Soylu, “Cumhurbaşkanları düzeyinde konuşuldu, anlaşıldı, 2.5 milyon euro’da anlaştık. Altyapımızdan 4 oyuncu verildi. 200 bin euro fiyat ve sonraki satışlardan pay.” söz konusu.

Mehmet Soylu’nun açıklamalarının devamı şöyle:

“2 YILDIR LİSANS ALAMAZIZ”

“Elimizde 11 oyuncu dosyamız var. Toplamları 3 milyon 681 bin Euro. Bu dosyalardan şu ana kadar 9 tanesi resmi olarak tamamlandı. Kalan dosyalarımızı Cuma gününe kadar bitirmemiz gerekiyor. Bitiremezsek eksi 3 puan alacağız.” ceza ve ayın 23’ünde 2 transfer yasağı cezası.Önümüzdeki döneme eksi 6 puanla başlayacağız.2 transfer yasağı demek yıl ortasında bile transfer yapamayız demektir.Eksi 6 puan alamazsınız. lisans.

“BUGÜN İTİBARİYLE BORÇLAR SIFIRLANMAKTADIR”

2 yabancı firma ve 1 yerli firma ile görüştüm ama yabancılardan hiçbiri yaklaşmadı. Firma ile 1.5 yıllığına 11 milyon lira isim sponsorluğu verildi. Bugün prestijiyle borçlar sıfırlandı. Geçmiş dönemden yeniden yapılandırılamayan 9 milyon 600 bin lira vergi borcu var. Af kapsamına girmeyen bir rakam. Mali kriterler nedeniyle bu borcu kapatmamız isteniyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu