Haber

Mısır Milli Takımı’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol Takımı Antrenörü

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve SporAfrika Uluslar Kupası’na katılacak Mısır Ampute Futbol Milli Takımı’nın teknik direktörlüğüne Club Ampute Futbol Grup Antrenörü Cihan Uyanık atandı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Grup Antrenörü Cihan Uyanık, 28 Ekim-5 Kasım tarihleri ​​arasında Mısır’da düzenlenecek Afrika Uluslar Kupası’na katılacak olan Mısır Ampute Futbol Milli Takımı’nın teknik direktörlüğüne atandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarihinde bir ilk olan kentte gurur tablosu oluşturdu. Ayrıca ampute futbol tarihinde ilk kez Türkiye’den bir teknik direktör yurt dışında görev yapmış olacak.

“Hedefimiz ilk üç”

Teknik Direktör Cihan Uyanık, “Türkiye’de ampute futbolda İzmir’i temsil ettiğimiz gibi Mısır’da da aynı anlayış ve disiplini uygulamayı hedefliyorum. Bu göreve Team CEO’su Khaled Abdel Hafeez’in teklifiyle geldim. Mısır, son Afrika Uluslar Kupası. O .

Uyanık, 5 Kasım’da sona erecek olan Afrika Uluslar Kupası şampiyonasının ardından İzmir’e dönecek ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’ndaki görevine devam edecek. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu