Haber

Yasak Elma final mi yapıyor? Yasak Elma bitiyor mu? Yasak Elma final mi yoksa bitecek mi?

yasak elma bitti? Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece ve Biran Damla Yılmaz’ın paylaştığı Yasak Elma dizisi FOX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Yasak Elma dizisinin yeni bölümünün ardından final yapıp yapmayacağı araştırılıyor. Tamam, Yasak Elma finali mi? Yasak Elma bitiyor mu? Yasak Elma final mi yapıyor yoksa bitecek mi? Detaylar burada…

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Kumru güzel, modern, umursamaz ve özgüvenlidir. Babasının imkanları, kendi fiziki özellikleri, eğitimi ve alt yapısı sayesinde kimsenin işine karışmayan bir kadındır. Yıldız, sosyete ve moda dergilerinin her zaman kapağında olan Kumru’yu kendisine rol model alır.

Zehra Amerika’ya yerleşmiştir. Seçkin ise patlamanın ardından güzelleşerek Kaya’yla birlikte Londra’ya taşınır. İlişkileri bir süre çok mutlu ilerlese de zamanla monotonlaşmaya başlar. Nadir, Londra’da sıradan bir kadın olmaktan mutlu değildir. Uzun tartışmalardan sonra çift yollarını ayırmaya karar verir. Hasan Ali’nin vefatından sonra Çağatay yaşadığı bunalımdan dolayı işle ilgilenmez oldu ve şirket kötü bir duruma düştü. Nadir Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve holdingin sallanan durumunu kurtarmaktır.

YASAK ELMA DİZİSİ OYUNCULARI

Şevval Şam

Eda Ece

Biran Damla Yılmaz

Ece Dizdar

Murat Aygen

Melisa Doğu

Barış Aytaç

Serkan Rutkay Ayıkoz

YASAK ELMA NİHAİ Mİ?

Ekranların en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisi bu dönemin ekran serüvenini sonlandıracak. Başrollerini ünlü isimlerin paylaştığı dizinin 178. bölümüyle 29 Mayıs’ta final yapması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu