Yaşam

Vampire Survivors Animasyon Dizisi Uyarlaması Geliyor!

BAFTA Gaming Awards 2023’te ‘En İyi Oyun’ ödülü, Elden Ring ve God of War Ragnarök gibi amansız rakiplerini geride bıraktı Vampire Survivors animasyon serisi uyarlamasıda görünecektir.

Poncle (Luca Galante) PC, Xbox One ve Xbox Series ve taşınabilir cihazlar tarafından geliştirilen Vampire Survivors, Ekim ayında piyasaya çıktı. Otomatik olarak saldıran bir karakteri yönettiğimiz oyunda amacımız, üzerimize gelen düşman dalgalarına karşı olabildiğince uzun süre dayanmaya çalışarak sonraki bölümler için yeni karakterler, silahlar ve eserler bulmaktır.

Kısa sürede büyük bir başarı yakalayan ve ortalarda oynayanlarda bağımlılık yapan oyunun farklı mecralarda boy göstermesi elbette kaçınılmazdı ve bekleniyordu.

Vampire Survivors Animasyon Dizisi Uyarlaması İçin Düğmeye Basıldı

Deadline sitesinde yer alan habere göre Vampire Survivors animasyon dizi uyarlaması için düğmeye basıldı. Derek Kolstad (John Wick), Dmitri M. Johnson (Sonic the Hedgehog) ve Mike Goldberg (eski APA ortağı) tarafından kurulmuştur. Hikaye Mutfağı Poncle ve Poncle arasında imzalanan iş birliği sonucunda başlanan uyarlama için rastgele bir yayın platformu ve tarihi belirtilmedi. Şu anda senarist arayışı devam ediyor.

Vampire Survivors oyunundaki en değerli şeyin benzetme olduğunu ve bu nedenle yakında yer alacak bir animasyon dizisinde hayat bulacağını gören Luca Galante, deneyimli ve yetenekli kişilerle ortak olmanın mükemmel olduğunu sözlerine ekledi. insanlar.

balcova-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu